ژانویه 8, 2023

پراکسی واتساپ | اتصال به واتساپ با قابلیت پروکسی

4.9/5 - (276 امتیاز)

نحوه اتصال به واتساپ از طریق پروکسی

بیش از ۱۰۰ روز از زمان فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام، پلتفرم‌های کاربردی و محبوب شرکت متا در ایران می‌گذرد. در این مدت و با وجود همه صحبت‌ها در خصوص مضرات فیلترینگ این دو پلتفرم کارکردی برای اقتصاد دیجیتال کشور، مسئولین همواره در اشاره به شرایط رفع فیلتر واتساپ و اینستاگرام، از ضرورت وجود نمایندگی متعهد شرکت متا در ایران سخن به میان آوردند و حاضر به رفع مسدودیت این دو پلتفرم نشدند.

خبر واتساپ در مورد پراکسی

در وبلاگ واتساپ در خصوص پروکسی واتساپ آمده که اتصال از طریق پروکسی به واتساپ «سطح بالای حریم‌ خصوصی و امنیتی» که واتس‌اپ ارائه می‌کند را حفظ خواهد کرد. برای آگاهی از نحوه اتصال به پروکسی در واتساپ با ما باشید

راه اندازی پروکسی در پیام رسان واتساپ

برای اینکار ابتدا بدون توجه به نوع سیستم عامل گوشی، کافی است از گزینه سه‌نقطه در بالا سمت راست واتساپ به بخش تنظیمات واتساپ (Setting)‌ وارد شوید. در این بخش و مطابق تصویر زیر، گزینه Storage and Data (فضای ذخیره‌سازی و داده) را انتخاب کنید.

در این بخش کمی به سمت پایین اسکرول کنید تا آخرین گزینه که حالا اضافه شده را ببینید. گزینه‌ای به نام Proxy Setting یا تنظیمات پروکسی که با انتخاب آن وارد صفحه مربوط برای جایگذاری پروکسی می‌شوید.

حال باید گزینه Use Proxy یا استفاده از پروکسی را روشن کنید.

سپس در پایین همین بخش با انتخاب گزینه Set Proxy یا تنظیم پروکسی، اطلاعات پروکسی را وارد کرده و با انتخاب گزینه Save یا ذخیره، به آن وصل شوید

اگر اتصال موفق باشد علامت تیک سبز رنگ نمایش داده می‌شود. اگر هنوز نمی‌توانید پیام‌های واتس‌اپ را با استفاده از پروکسی ارسال یا دریافت کنید امکان دارد آن پروکسی مسدود شده باشد. برای حذف پروکسی مسدود شده می‌توانید روی نشانی آن نگه دارید و سپس نشانی پروکسی جدیدی را وارد کنید.

لازم به ذکر است در حال حاضر به دلیل تازگی بودن این موضوع . هنوز بصورت فراگیر همانند تلگرام. پراکسی ای برای واتساپ ارائه نشده است !!!

آدرس پروکسی واتساپ

پروکسی واتساپ در تلگرام

آی پی پروکسی واتساپ

پروکسی واتساپ ایفون

ساخت پروکسی واتساپ

پروکسی واتساپ قوی

پروکسی واتساپ برای ایفون

پروکسی واتساپ

پروکسی واتساپ رایگان

پروکسی واتس اپ

پروکسی وات