دسامبر 24, 2021

شارژ سریع اینترنت مخابرات|خرید بسته اینترنت مخابرات|تمدید اینترنت مخابرات

4.9/5 - (2567 امتیاز)
شارژ اینترنت مخابرات|خرید بسته اینترنت ADSL مخابرات

شرکت مخابرات ایران پوشش دهنده اینترنت پرسرعت خانگی در ایران میباشد. در این پست ما قصد داریم که روش خرید بسته اینترنت و تمدید اینترنت مخابرات و شارژ سریع اینترنت مخابرات را به شما آموزش دهیم.

اگر مشترک مخابرات نیستید و میخواهید از تعرفه آن جویا شوید در این پست تعرفه درج شده همچنین میتوانید از این لینک اقدام به ثبت نام کنید — همچنین جهت نصب اینترنت مخابرات و خرید مودم به این لینک مراجعه کنید

۲ روش برای خرید اینترنت مخابرات موجود است یکی روش خرید از پنل مخابرات و دیگری شارژ سریع.

روش خرید از پنل مخابرات

برای خرید بسته اینترنت مخابرات شما باید به پنل سایت مخابرات به نشانی Adsl.tci.ir مراجعه کنید.. برای ورود به پنل شما باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشید!!

برای مشترکانی که تهران زندگی میکنند نام کاربری شماره تلفن ADSL بدون صفر هست . بطور مثال ۲۱۲۲۳۳۲۲۳۳

اگر رمز عبور را دارید وارد کرده و با زدن کد امنیتی وارد پنل شوید. اما اگر ندارید با تلفن منزل شماره ۲۰۲۰ را گرفته و گزینه پشتیبانی را انتخاب کنید. وقتی به اپراتور وصل شدید بگید که نام کاربری و رمز عبور پنل مخابرات را برایتان بخواند و یادداشت کنید. پس از یادداشت وارد پنل شوید.

**نکته** اگر دستگاه تلفن ندارید و میخواهید با موبایل تماس بگیرید باید فقط با آن موبایلی که شماره اش در پنل ثبت شده تماس بگیرید. در غیر اینصورت اپراتور به شما نام کاربری و رمز عبور نمیدهد. نام کاربری و رمز عبور فقط به آن شماره پیامک میشود. پیشنهاد ما در صورت نداشتن دستگاه تلفن این است که برای ۵ دقیقه تلفن همسایه را قرض گرفته و با آن با ۲۰۲۰ ارتباط برقرار کنید..

پس از اینکه وارد پنل شدید برای خرید بسته اینترنت مخابرات باید به منوی پنل برین . قسمت خرید و زیر مجموعه آن خرید سرویس را بزنید. ما در این مطلب برای شما لیستی از تعرفه اینترنت مخابرات رو قرار دادیم. با مشاهده این لیست سرویس مدنظر خود را یادداشت و در قسمت خرید سرویس خریداری کنید.

تعرفه اینترنت مخابرات به شرح زیر میباشد.

تعرفه اینترنت مخابرات

روش شارژ سریع اینترنت مخابرات

برای شارژ سریع شما نیاز به نام کاربری دارید همانطور که در بخش خرید از پنل مخابرات توضیح دادیم نام کاربری هر خط اینترنت شماره تلفن سرویس بدون صفر است برای مثال برای تهران ۲۱۲۲۳۳۲۲۳۳ . حال از این لینک ( سایت شارژ سریع ) وارد قسمت شارژ سریع اینترنت مخابرات بشوید. نام کاربری را وارد کرده سپس کد امنیتی را زده و در انتها روی دکمه ورود به شارژ سریع کلیک کنید. در مرحله بعد از صحت شماره مطلع و آن را تایید کنید. حال در صفحه باز شده میتوانید سرویس مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در واتساپ پیام دهید

شماره تماس : ۰۹۳۵۶۹۳۸۴۱۰

شارژ سریع اینترنت مخابرات تهران

خرید بسته اینترنت مخابرات تهران

تعرفه اینترنت مخابرات تهران

خرید حجم اضافه اینترنت مخابرات

شارژ سریع اینترنت مخابرات

خرید بسته اینترنت مخابرات

تمدید اینترنت مخابرات

Call Now Button
ارسال پیام
سوالی دارید؟!
جهت دریافت سریع تر خدمات؛ در واتساپ پیام دهید ...